6 důvodů proč si nechat zaslat balík od České pošty do ruky

6 důvodů proč si nechat zaslat balík od České pošty do ruky

2 minuty čtení

Bydlíte v odlehlém koutě daleko od města? Nebo spěcháte? Či se Vám na poštu prostě jen nechce?

Přesně pro Vás je tu služba od České pošty – Balík do ruky.

Jaké jsou výhody balíku do ruky?

1) Informace o termínu doručování balíku již v den jeho podání

Česká pošta Vás bude předem informovat o termínu doručování Vašeho balíku. A pokud se Vám den či čas nebude hodit, žádný problém. Můžete si ho změnit.

2) Bezproblémová změna termínu a místa doručení

Na www.postaonline.cz/zmenadoruceni si můžete změnit termín a místo doručení balíku. Při váze do 30 kg je Vám k dispozici doručení i v sobotu, neděli a státem uznané svátky a ve vybraných lokalitách lze využít odpolední doručování do 19:00 hodin, v Praze do 20:00 hodin.

3) Snadno s ním zašlete i velké elektrospotřebiče

Balík do ruky nabízí snadnou přepravu elektrospotřebičů (např. z e-shopu) a v případě zájmu může pošta odvézt i Váš starý spotřebič.

4) Sledování balíku online

Kde se váš balík zrovna nachází snadno zjistíte s online službou na webu České pošty, nebo v mobilní aplikaci Pošta Online. Stačí do “sledovače” zadat jeho číslo a hned máte přehled.

5)  Opakované dodání, pokud nejste doma

V případě, že i přes dohodnutý čas nebudete zrovna doma, můžete se s Českou poštou dohodnout na novém termínu. Samozřejmě zdarma.

6) Jistota, že Vám balík dorazí celý a v pořádku

Balík do ruky nabízí mnoho doplňkových služeb s nimiž máte jistotu, že s ním bude manipulováno s maximální opatrností. Díky tomu se tak nemusíte bát poslat ani křehčí zboží.