Petra Mikulášková nás doporučuje

Petra Mikulášková nás doporučuje

4 minuty čtení

Petra se ráda inspiruje odborníky, kteří se pohybují v oblasti e-shopů a na základě těchto setkání vytváří články, které publikuje na svých stránkách. My máme to štěstí, že Petra minulý měsíc zavítala také k nám a připravila s Dominikem Formánkem zajímavý rozhovor:

petra-s-dominikem-v-kancelari-560x420

http://www.petramikulaskova.cz/2015/10/dominik-formanek-elmsservice-cz-adolfum-hitlerum-a-kacerum-donaldum-baliky-neposilame/

 

Petra Mikulášová se e-shopům věnuje již od roku 2008. Měla možnost pracovat jako administrátor pro různé e-shopy a získala spoustu cenných zkušeností. Aby se jí podařilo ještě lépe proniknout do agendy každého e-shopaře, rozhodla se založit si také svůj podnik: www.palelo.cz. Mnoha svým klientů pomáhá rozvíjet jejich e-shopy a stejně jako její podnik je pro ni i tato činnost stálým zdrojem přínosných informací.

 

 

expedicni-sklad-1-560x420

V jejím nejnovějším článku se mimo jiné dočtete:
Co je to fulfillment a v čem je dobrý.

  • Jak se Dominik Formánek dostal k tomuto podnikání.
  • Jak vypadá náš typický zákazník.
  • Pro jaký typ e-shopů se fulfillment nehodí.
  • Jaké jsou ceny za tyto služby.
  • Zda je to ve finále levnější, než když si e-shop odesílá zboží sám.
  • Jak probíhá fakturace.
  • A jak to vypadá s naší konkurencí.

 

V současné době Petra vytváří vzdělávací materiály, které pomáhají nejen začínajícím správcům e-shopů, ale jsou přínosné i pro pokročilé. Petra Mikulášková je odborník na svém místě o čemž svědčí také její kniha: www.knihaoeshpopech.cz.

pred-sklady-firmy

 

Všechny fotografie byly použity ze stránek Petry Mikuláškové: http://www.petramikulaskova.cz/2015/10/dominik-formanek-elmsservice-cz-adolfum-hitlerum-a-kacerum-donaldum-baliky-neposilame/