Zase o něco jednodušší život

Zase o něco jednodušší život

2 minuty čtení

Používáte WordPress? Byli jste někdy při správě svých stránek na pokraji sil a říkali si, že na správný postup snad nikdy nepřijdete? Povíme vám jedno malé tajemství. Příště už se stresovat nemusíte. Stačí si do Googlu zadat toto zázračné jméno: Vladislav Musílek. Tenhle pán je totiž český král WordPressu. Denně vytváří weby, šablony, pluginy a vůbec všechno na co si v souvislosti s WordPressem vzpomenete.

I my jsme se před nějakým časem rozhodli požádat pana Musílka o pomoc. Poprosili jsem ho, zda by nám vyvinul plugin, který by umožnil jednoduché propojení e-shopového řešení WooCommerce a fulfillmentu ELMS Service. S nadšením nám na naši žádost přikývl a pustil se do práce.

Nyní vám díky panu Musílkovi s velikou radostí představujeme zbrusu nový plugin Woo ELMS Service, který si můžete ZDARMA stáhnout na tomto odkazu.

Pro nastavení budete potřebovat znát kód (nazývá se Hash a je to v podstatě takové delší identifikační číslo). Najdete ho ve svém účtu na ELMS service: jdete na nastavení firmy a v pravé části kliknete na tlačítko “Zdroje”. Potřebný kód najdete pod nápisem “Unikátní identifikátor zdroje”. Tento kód zkopírujte do vašeho nového pluginu ve WordPressu.

A teď už se k nám budou vaše objednávky přenášet samy. A to pak bude život zase o něco jednodušší a tím pádem o něco krásnější, nemyslíte? 🙂